O nás

Jsme škola rodinného typu, ve třídách je v průměru 19 žáků, což umožňuje učitelům individuální přístup. Děti mají možnost pracovat ve výtvarném, hudebním, logopedickém, sportovním kroužku, kroužku aerobicu,  míčových her a gymnastiky,  stolního tenisu, florbalu, kroužku keramiky, ruštiny na druhém stupni a angličtiny na prvním stupni, kroužku výpočetní techniky, mohou se aktivně podílet na vytváření školního časopisu..

Ve škole je  zřízena počítačová učebna s trvalým připojením k Internetu, která je využívána nejen k výuce informatiky, cizích jazyků a odborných předmětů, ale děti ji navštěvují zdarma v odpoledních hodinách pro zábavu. Odborné učebny jsou vybaveny moderní výpočetní technikou s připojením k internetu. Na jejich zřízení jsme použili dotace z projektu EU Peníze školám, do kterého byla naše škola aktivně zapojena.

Další aktivity školy:
  • Každoročně pořádáme pro žáky 1. stupně "Školu v přírodě" s finanční dotací základní školy.
  • Jsme škola se sportovní tradicí.
  • Pořádáme pravidelné jarní cykloturistické aktivity ke "Dni Země" do Litovelského pomoraví.
  • Velmi oblíbený projekt "Den podle Ámose"
  • "Dětský den", který připravují pravidelně žáci i učitelé ZŠ a MŠ společně pro děti z 1. stupně i MŠ.
  • Den otevřených dveří
  • Ovoce do škol
  • Vánoční jarmark
  • Společné dílničky  s rodiči