Aktuálně ve škole

Otevřená škola

Ve spolupráci se zřizovatelem se naše škola zapojila do projetku "Otevřená škola" - další informace zde.

Ochrana osobních údajů - GDPR

informace - GDPR.

Buďte IN

Od prosince můžete naši školu sledovat a lajkovat na Facebooku a Instagramu.
Na adrese zssvatoplukova sledujte aktuální zprávy a fotky z proběhlých akcí školy. Pořád se něco děje, buďte u toho!

Zahájení školního roku 2018/2019

Slavnostní zahájení školního roku proběhne ve třídách. Začátek v 8:00 hod., ukončení 9:20 hod.
Prvňáčci se shromáždí v prostoru šaten, paní učitelky si žáčky uvedou do třídy.
Provoz školní družiny zajištěn od 6:30 do 16:30 .
První den se žáci nepřezouvají. Těšíme se na Vás :)

Výdej obědů 3.9.  od 9:45 do 10:20 hodin

Organizace od 3. 9 do 7.9. - upřesní TU.

Květnový pietní akt

V úterý 8. května se školní sbor ZŠ Svatoplukova pod vedením paní učitelky Stavinohové účastnil pietního aktu v parku před školou. Spolu se zastupiteli městské části Řepčín, vojáky a veterány uctili památku padlým vojákům za 2. světové války. Všichni účastníci si tak připomněli nejen jejich hrdinství, ale i důležitost přátelství a dobrého chování k druhým. Všem zúčastněným děkujeme za povedené vystoupení a vzornou reprezentaci školy.

Srdečně zveme na DEN DĚTÍ

Den podle Ámose

žáci jsou rozděleni do skupin - viz. sam. informace

obědy se vydávají do 12:30 hod.

V parku to žije!

První ročník akce V PARKU TO ŽIJE! se nám povedl zahájit ve velkém stylu J Počasí bylo opravdu vymodlené a dodávalo pohodovému dni správnou jarní atmosféru. Všichni návštěvníci byli nejdříve překvapeni, že nemusí sbírat nikde žádná razítka na kartičky a projít všechna stanoviště, ale posléze museli uznat, že právě ta volnost a svoboda, setrvat celou dobu na stanovišti, kde je jim nejlépe, má něco do sebe.
A že opravdu bylo z čeho vybírat!
Podařilo se nám zajistit ty nejlepší trenéry/sportovce/šampiony, které Olomouc zná :o) Přišli nás podpořit kluci ze slackline Olomouc, parcouristé, kteří trénují v naší tělocvičně každé úterý od 15:30h, studenti a pedagogové z FTK Olomouc – těm všem patří velký DÍK! Dalšími stanovišti bylo třeba žonglování, fotbal, frisbee anebo opičí dráha v režii našich pedagogů a jejich přátel. Také malování na obličej bylo pro děti velkým lákadlem a těšilo se velké účasti. Avšak největší atrakcí s nejdelší frotnou bylo „stanoviště“ našeho pana ředitele, který celou dobu trpělivě vozil děti na kole ve vozíčku. Myslím, že se i daleko za Olomoucí bude šířit věhlas naší školy, že jsme nejspíš jedinou školou na světě, která má takového pana ředitele sportovce/vytrvalce/kamaráda dětí .
Škola hrou, hodně pohybu venku a lidé lidem, toť naše novodobé motto. Komu to letos uteklo, příští rok neváhejte!

Zápis do 1. třídy na rok 2018/2019

rozhodnutí o přijetí zde

Ředitelské volno:

Na základě § 24 zákona č. 561/2004 Sb., školského zákona, ve znění pozdějších předpisů, vyhlašuje ředitel školy ZŠ a MŠ Olomouc, Svatoplukova 11, příspěvková organizace, z organizačních důvodů (školení pedagogického sboru) na pondělí 30. dubna 2018 volný den. Provoz školní družiny bude zajištěn od 6:30 do 16:30. Obědy budou automaticky zrušeny. Dětí, které budou ve škole zůstávat v době volného dne ředitele školy: Oběd v tento den bude v hodnotě 68 Kč, tedy v plné výši.

V parku to žije:)  - 26.4. od 16 do 18 hodin.

Pojďte s námi oživit náš park, pozemky a přilehlé hřiště školy netradičními sportovními aktivitami! Můžete se těšit na žonglování, slackline, fresbee, badminton a spoustu dalšího ...

Vhodné pro všechny věkové kategorie

Učitel roku

Jupííí, je to tady!!! Slavíme! Jupííí, je to tady!!! Slavíme! Obhájili jsme první místo v nominaci na Učitele roku. Zlatou medaili si odnesla naše paní učitelka z 1. B Kristýna Křupalová.
Gratulujeme a tímto zakládáme vitrínu, máme 4 oceněné učitele roku.

Provoz školního hřiště zahájen

Duben a květen: 16:30 – 19:00, víkendy 9:00 – 19:00